SPOLUPRÁCA

Kandidáti na poslancov:

P.Vojtech Hammersmidt, bývalý riaditeľ, teraz pedagóg, dlhoročný poslanec MsZ a teraz aj môj zástupca. Keď niekde v Šahách zaznie jeho meno, príde na reč karate a po mnohé roky úspešne organizované akcie a to hlavne medzinárodná súťaž v karate Ipeľský pohár. Tu musím povedať, že pred štyrmi rokmi sme sa poznali len málo, dnes je z nás si myslím veľmi slušne zohratá dvojica.

 

 

 

 

P.Ondrej Hudák, človek ktorý vyslovuje svoje názory nahlas a bez okolkov. Podniká, zaujíma sa o veci verejné a hospodársku politiku.

 

 

 

 

 

 

 

P.Agnesa Pataiová, riaditeľka školy, externá profesorka na univerzite. Svoje pôsobenie v mestskom zastupiteľstve považuje za službu tomuto mestu, jej prioritou sú témy v oblasti pedagogiky, zdravia a zdravotnej starostlivosti.

 

 

 

 

 

 

P. František Rusznyák, lekár. Absolvoval už niekoľko volebných období v MsZ. Jeho témou je zdravie a zachovanie aj nemocničnej zdravotnej starostlivosti.

 

 

 

 

 

 

 

P.Alexander Sleziak, dôchodca. Celý život prežil v Šahách, má rád šport a bol by rád keby sa mesto vyvíjalo správnym smerom, chcel by prispieť k tomu, aby boli Šahy mestom pre všetkých.